Redaksjonen

Gunnar R. Totland

Forlagssjef

Tlf. 909 36 997

gunnar@solumbokvennen.no

Tore Holberg

Redaktør

Tlf. 995 48 854

tore@solumbokvennen.no

Janne Scavenius

Redaktør

Tlf. 971 09 379

janne@solumbokvennen.no

Håkon Øvreås

Redaktør

Tlf. 400 41 054

hakon@solumbokvennen.no

Thea Veronica Kjernmoen

Redaktør

Tlf. 480 74 701

thea@solumbokvennen.no

Per Jonas Kalvemo

Redaktør, utgivelser på samiske språk

Tlf. 484 46 418

perjonas@solumbokvennen.no

Else Krogh Hansen

Redaktør

Tlf. 400 38 932

else@solumbokvennen.no

Ludmila Totland

Digital utvikler, undervisning

Tlf. 400 16 387

ludmila@solumbokvennen.no

Anniken Skiebe Heiland

Redaktør og rettighetsadministrasjon (i permisjon)

Kontakt redaksjonen

Salg og marked

Ann Helen Brendehaug

Markedssjef

Tlf. 915 84 783

annhelen@solumbokvennen.no

Åse Kristin Skorstad

Salgs- og markedskonsulent, barnelitteratur

Tlf. 977 35 859

ase@solumbokvennen.no

Aslaug Gaundal

Salg- og markedskonsulent, skjønnlitteratur

Tlf. 452 50 246

aslaug@solumbokvennen.no

Kontakt salg og marked

BLA: Bokvennen litterær avis

Even Teistung

Redaktør

Tlf. 954 30 457

even@bokvennen.no

Live Lundh

Redaktør

Tlf. 452 22 660

live@solumbokvennen.no

Ulla Svalheim

Redaktør (i permisjon)

Kontakt redaktørene ved spørsmål om BLA

Abonner på BLA