Redaksjonen

Gunnar R. Totland

Forlagssjef

Tlf. 909 36 997

gunnar@solumbokvennen.no

Tore Holberg

Redaktør

Tlf. 995 48 854

tore@solumbokvennen.no

Janne Scavenius

Redaktør

Tlf. 971 09 379

janne@solumbokvennen.no

Håkon Øvreås

Redaktør

Tlf. 400 41 054

hakon@solumbokvennen.no

Thea Veronica Kjernmoen

Redaktør

Tlf. 480 74 701

thea@solumbokvennen.no

Else Krogh Hansen

Redaktør

Tlf. 400 38 932

else@solumbokvennen.no

Per Jonas Kalvemo

Redaktør, utgivelser på samiske språk

Tlf. 484 46 418

perjonas@solumbokvennen.no

Brita Åse Norlemann

Redaktør, utgivelser på samiske språk

Tlf. 950 39 640

brita@solumbokvennen.no

Ludmila Totland

Digital utvikler, undervisning

Tlf. 400 16 387

ludmila@solumbokvennen.no

Johannes Bramness Vaage

Forlagssekretær

Tlf: 22500400

johannes@solumbokvennen.no

Kontakt redaksjonen

Salg og marked

Ann Helen Brendehaug

Markedssjef (i permisjon)

Tlf. 915 84 783

annhelen@solumbokvennen.no

Åse Kristin Skorstad

Vikarierende markedssjef, kategoriansvar sakprosa og barnelitteratur

Tlf. 977 35 859

ase@solumbokvennen.no

Aslaug Gaundal

Salg- og markedskonsulent, skjønnlitteratur

Tlf. 452 50 246

aslaug@solumbokvennen.no

Kristin Tinmannsvik

Salg- og markedskonsulent, kategoriansvar skjønnlitteratur

Tlf: 98491696

kristin@solumbokvennen.no

Kontakt salg og marked

BLA: Bokvennen litterær avis

Even Teistung

Redaktør

Tlf. 954 30 457

even@bokvennen.no

Ulla Svalheim

Redaktør

Tlf. 986 32 631

ulla@bokvennen.no

Kontakt redaktørene ved spørsmål om BLA

Abonner på BLA